UPDATE - Prosinec 2015

1. prosince 2015 v 18:20 | Shayla |  UPDATYSama jsem překvapená, a i když to tak vůbec nevypadá, v únoru to budou už dva roky od založení této rpg. I když trochu upadáváme, jak z nedostatku času, nálady nebo obecně nezájmu, snažím se dělat vše pro to, abych tuhle hru udržela v chodu. Pravděpodobně smažu non-rpg chat, protože když už máme skupinu na facebooku, je tato kniha trochu zbytečná. Guestbook pro dotazy a online chat zůstane. Taktéž jsem z menu smazala spoustu nepoužívaných knih, ale nesmazala jsem je úplně, takže pokud si některé knihy vydupete, klidně je zase zpátky do menu vrátím, s tím nemám problém (ale musíte tam pak také hrát, že). Předělala jsem všechny základní články (pravidla, sruby, aj.), některé zbytečné věci z nich umazala nebo přehodila jinam, tak snad teď budou pro oči i čtení přehlednější. Seznam bohů a povinnost mít přečtené všechny knihy jsem smazala. Je předělaná celá registrace. Jsou smazané i korálky a určený/neurčený.

VZHLED - Další celkem velkou změnu prodělaly profily. Vlastně jsou pořád stejné s tím rozdílem, že info nahoře už nevypadá tak, jak vypadalo, jednak z toho důvodu, že u delších profilů to také hlásilo překročený počet znaků, druhak z toho důvodu, že vršek byl přehlcený informacemi, které byly jasné jak z názvu článku, tedy jména postavy, tak obrázku, kde bylo jméno taktéž uvedeno. Vrchní část profilu už ani neobsahuje gifku se schopnostmi, výroba a postupné upravování při každé nově získané schopnosti byla zdlouhavá práce a gifky samotné se u pomalejších počítačů sekaly a na mobilech jejich načítání žralo více dat. Některé profily a další věci ještě musím dodělat, proto mějte strpení prosím.

DOVEDNOSTI - Smazala jsem i dovednost "Starořečtina", která byla zavedena minulý rok, ale nakonec se ukázala jako úplně zbytečná. Případné body z ní jsem připočetla k dovednosti, u které má postava nejvíce bodů, pokud měla někde stejně bodů, dala jsem to půl napůl.

ÚPRAVY PROFILŮ - Pokud si chceš v rámci editace profilů něco připsat nebo přepsat své postavě, pošli její aktualizované informace na blogový mail. Týká se to i profilových obrázků. Později tak můžeš učinit zde.

MRTVÉ POSTAVY - Profily postav, které jste dali zabít, smažu, oživování je vzácné a nepoužívané postavy tu akorát překáží. Stejně tak je smažu i ze seznamu hráčů (opět kvůli počtu znaků). Pokud si je chcete někam uložit, stačí zažádat, pošlu vám to na mail.

PŘÍLIŠ KRÁTKÉ PROFILY - Při updatu jsem zjistila, že některé profily jsou moc krátké na to, aby splňovaly podmínky, proto bych prosila jejich majitele, aby je rozepsali. Týká se to těchto postav:
Amelia Honey Stugarfrei
Cameron Banks
David Njord Bengt (povaha)
Eros Herondale
Flynn Ryan Tapper (povaha)
Georgia Arizona Delaware Mitchell
Hailey Green
Lincoln Lightwood (povaha)
Matthew Andrews (vzhled)
Michaela Cleopatra DeDuna
Nassy Stone
Nathaniel Attikus Ross (vzhled)
Sebastian Elijah Johnson (vzhled)
Sebastian Mark Walters (historie pokud možno)
Skylar Vanalee Layer

PŘEDČASNĚ UKONČENÁ VÝPRAVA - Kvůli nedostatku času všech byla ukončena velká výprava. Z deseti (jedenácti) polokrevných to přežili jenom tři: Chris, Cleo a Eros, Illit si nakonec zažádal o to, aby Jace umřel. Tihle tři dostanou do profilu titul Hrdina Olympu, ke každé dovednosti pětadvacet bodů a na výběr jeden z bonusů (magickou věc, zbraň, schopnost nebo požehnání). Byla to hodně náročná výprava a hlavně dlouhá a za tu trpělivost si to zasloužíte.

BONUS - Všechny postavy, které jsou tu déle, jak rok (tedy všechny postavy zveřejněné roku 2014) dostanou po zapsání se do komentářů své zažádané schopnosti a zbaně + si k tomu mohou (ale nemusí) ještě jednu schopnost nebo zbraň vybrat jako dárek.

V knihovně taktéž přibyla možnost zveřejnit nějakou svou povídku týkající se buď nějaké postavy, tábora, nebo obecně čehokoliv ze světa Percyho Jacksona, povídky navazující přímo na knihy, tedy dějově (oproti naší hře) před patnácti lety, jsou také povoleny, stejně jako básně, písně, haiku a další.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Založeno: 11. února 2014 | Fandom: Percy Jackson